Attēloti 6 produkti

38mm apaļā suka Feeling-S turmalīna keramikas

49.00
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 16.33
Feeling-S 38mm profesionāla apaļā suka ar dabiskiem/sintētiskiem sariem, matu žāvēšanai ar fēnu. Ar to var viegli nostiept un iztaisnot matus. Tieši tāpēc šo instrumentu ir iecienījuši labākie Latvijas frizieri. BHS apaļā sukas Feeling-S sarainā daļa ir veidota no bieza alumīnija ar koka izolāciju iekšpusē, tāpēc tā labi tur žavēšanas laikā ar fēnu radušos siltumu. Mati slīdot gar sukas saraino daļu tiek iztaisnoti vai ieveidoti līdzīgi kā taisnojot ar matu taisnotāju.

43mm apaļā suka Feeling-S turmalīna keramikas

49.00
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 16.33
Feeling-S 43mm profesionāla apaļā suka ar dabiskiem/sintētiskiem sariem, matu žāvēšanai ar fēnu. Ar to var viegli nostiept un iztaisnot matus. Tieši tāpēc šo instrumentu ir iecienījuši labākie Latvijas frizieri. BHS apaļā sukas Feeling-S sarainā daļa ir veidota no bieza alumīnija ar koka izolāciju iekšpusē, tāpēc tā labi tur žavēšanas laikā ar fēnu radušos siltumu. Mati slīdot gar sukas saraino daļu tiek iztaisnoti vai ieveidoti līdzīgi kā taisnojot ar matu taisnotāju.

27mm apaļā suka Feeling turmalīna keramikas

32.00
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 10.67
27mm apaļā suka Feeling lieto profesionāļi žāvējot matus ar fēnu, lai ātri sasniegtu noturīgu rezultātu.  Ar suku Feeling var viegli nostiept un iztaisnot vai ieveidot matus. Tieši tāpēc šo instrumentu ir iecienījuši labākie Latvijas frizieri. 27mm diametra suka Feeling būs piemērota garu matu veidošanai  vai īsu, normālu vai smalku  matu taisnošanai.

32mm apaļā suka Feeling turmalīna keramikas

37.00
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 12.33
32mm apaļā suka Feeling lieto profesionāļi žāvējot matus ar fēnu, lai ātri sasniegtu noturīgu rezultātu.  Ar suku Feeling var viegli nostiept un iztaisnot vai ieveidot matus. Tieši tāpēc šo instrumentu ir iecienījuši labākie Latvijas frizieri. 32mm diametra suka Feeling būs piemērota garu matu veidošanai  vai īsu, normālu vai smalku  matu taisnošanai.

38mm apaļā suka Feeling turmalīna keramikas

43.00
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 14.33
38mm apaļā suka Feeling lieto profesionāļi žāvējot matus ar fēnu, lai ātri sasniegtu noturīgu rezultātu.  Ar suku Feeling var viegli nostiept un iztaisnot vai ieveidot matus. Tieši tāpēc šo instrumentu ir iecienījuši labākie Latvijas frizieri. 38mm diametra suka Feeling būs piemērota vidēja garuma normālu vai smalku garu matu taisnošanai.

43mm apaļā suka Feeling turmalīna keramikas

49.00
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 16.33
Žāvējot matus ar fēnu, lietojiet profesionālo turmalīna keramikas apaļo suku BHS Feeling 43mm, ar kuru var viegli nostiept un iztaisnot vai ieveidot matus. Tieši tāpēc šo instrumentu ir iecienījuši labākie Latvijas frizieri. BHS apaļā sukas Feeling sarainā daļa ir veidota no bieza alumīnija ar koka izolāciju iekšpusē, tāpēc tā labi tur žavēšanas laikā ar fēnu radušos siltumu. Mati slīdot gar sukas saraino daļu tiek iztaisnoti vai ieveidoti līdzīgi kā taisnojot ar matu taisnotāju.