Rāda 1–12 no 13 rezultātiem

Profesionālais matu gofrētājs Gamma+ i-EXTRA PRO Frise

87.95
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 29.32

Kreatīviem matu sakārtojumiem:

 • ideāls frizūras apjoma radīšanai
 • peldošās plātnes
 • plātnes ar titāna pārklājumu
 • maksimālā temperatūra 220°C
Ar GammaPiu profesionālo matu gofrētāju, jeb matu gofru i-EXTRA Quartz Jūs ātri iegūsiet interesantu matu faktūru. Sagofrētiem matiem ir arī vairākas praktiskas priekšrocības: tie neslīd ārā no matu gumijām un sprādzēm, tāpēc varēsiet sapīt elegantas un noturīgas franču bizes vai izveidot jebkuru citu frizūru. Gofrējuma dēļ paceltie mati mazāk taukojas, tāpēc tie izskatīsies tīri vairākas dienas.

Matu fēns bārddziņiem Gamma+ Barber Phon Titanium

94.00
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 31.33
Profesionāls matu fēns bārddziņiem Gamma+ Barber Phon Titanium ar samazinātu karstumu bārdas, ūsu un matu veidošanai. Žāvējiet ar šo īpašo bārddziņu fēnu saglabājot bārdu un matus spīdīgus, labi mitrinātus.

Gammapiu Barber Phon Old Style matu fēns bārddziņiem

94.00
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 31.33
Profesionāls matu fēns bārddziņiem Gammapiu Barber Phon Old Style ar samazinātu karstumu bārdas, ūsu un matu veidošanai. Žāvējiet ar šo īpašo bārddziņu fēnu saglabājot bārdu un matus spīdīgus, labi mitrinātus.

Gamma+ ETC Light melns viegls profesionālais matu fēns

134.33
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 44.78
Gamma+ ETC Light viegls profesionālais matu fēns ar joniem sver TIKAI 390 gramus. Tas ir viegls, kompakts, ergonomisks un ar maksimālu jaudu. ETC Light Jums kalpos ilgi. Gamma+ ETC Light profesionālais matu fēns ir iekļauts Francijas frizieru organizāciju atbalsta programmā, kura paredzēta frizieru aprīkojuma un instrumentu nomaiņai pret ergonomiskākiem ar mērķi samazināt frizieru saslimšanu ar balsta un kustību aparāta slimībām.

Profesionālās matu lokšķēres trīs-vienā Gamma+ Wave 3.0

112.98
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 37.66

Gammapiu Wave 3.0 trīs profesionālās matu lokšķēres vienā moderniem viļņiem, ondulācijām un lokām!

Gammapiu  profesionālās lokšķēres trīs vienā - matu veidotājs Wave 3.0 ātri un vienkārši ieveidos dziļus, izteiktus viļņus,  skaistas retro stila ondulācijas vai lokas, kas Jūsu tēlu padarīs elegantu un izsmalcinātu.

Ceļojuma matu fēns Gamma+ ETC Mini melns

56.83
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 18.94
Gamma+ ETC Mini profesionāls, tikai 200 gramus viegls ceļojuma matu fēns ar joniem lieti noderēs sporta klubā vai ceļojumā. ETC Mini ir apveltīts ar tām pašām īpašībām kā tā lielais brālis ETC Light -viegls, kompakts, ergonomisks matu fēns ar maksimālu jaudu. Pateicoties fēna sildelementa pārklājumam ar turmalīnu izdalās joni, tāpēc un ar to var veidot un žāvēt matus ātri un bez piepūles. Gamma+ ETC Mini ir komplektēts ar fēna sprauslu un difuzoru.

Gamma+ ETC Light Hollywood viegls profesionālais matu fēns

134.33
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 44.78
Gamma+ ETC Light viegls profesionālais matu fēns ar joniem sver TIKAI 430 gramus. Tas ir viegls, kompakts, ergonomisks un ar maksimālu jaudu. ETC Light Jums kalpos ilgi. Gamma+ ETC Light profesionālais matu fēns ir iekļauts Francijas frizieru organizāciju atbalsta programmā, kura paredzēta frizieru aprīkojuma un instrumentu nomaiņai pret ergonomiskākiem ar mērķi samazināt frizieru saslimšanu ar balsta un kustību aparāta slimībām.

Profesionālais matu fēns ar ozonu Gamma+ Plasma

169.95
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 56.65
 • Vienīgais matu fēns pasaulē ar Active Oxygen (ozona) aktivatoru, kurā iebūvētā ekskluzīvā ultravioleto staru lampa ozonē (pārveido skābekli O₂ par aktīvo skābekli, jeb ozonu O₃) fēnam cauri plūstošo gaisu. Žāvēšanas process kļūst par matu skaistumkopšanas un labsajūtas procedūru.
 • Ozons mijiedarbojas ar matu krāsas molekulām tās stabilizējot un padarot krāsu noturīgāku. Tas aizver matu kutikulas padarot matus  gludākus un spīdīgākus, aizsargā matu iekšējo struktūru no laika apstākļu un karstuma kaitīgās ietekmes. Oksidatīvais process, ko izraisa ozons, iznīcina baktēriju šūnu apvalkus un uzlabo galvas ādas vielmaiņu, veicinot tās dabisko atjaunošanos.
 • Plasma fēnam ir ieslēdzams/izslēdzams jonu ģenerators, kas kontrolē negatīvo jonu emisiju atkarībā no tā, kādu rezultātu vēlaties iegūt matiem. Ieslēdziet slēdzi pozīcijā ION, lai iegūtu mitrinātus, gludus matus bez statiskas elektrības. Ieslēdziet iestatījumu O, lai iegūtu apjomu un noturību.
 • Zinātniski pārbaudītas priekšrocības - novērtēšanas tests, ko veica Biomedical s.r.l. dermatoloģijas un triholoģijas biomedicīnas centrs.

Gammapiu Relax Power 2750W matu fēns

139.98
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 46.66
Gammapiu Relax Power 2750W profesionāls matu fēns ir visjaudīgākais Gammapiu ražojums ar spēcīgāku motoru, palielinātu gaisa plūsmas ātrumu un spiedienu, kas ļauj saīsināt žāvēšanas laiku.  Paredzēts tiem, kuriem nepieciešams viegls instruments un jāstrādā ātri, ideāls keratīna procedūrām

Viegls matu fēns ARIA Dual Ionic Gamma+ melns

142.74
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 47.58
 • Ieslēdzams/izslēdzams jonu ģenerators - kontrolē negatīvo jonu emisiju atkarībā no tā, kādu rezultātu vēlaties iegūt matiem. Ieslēdziet slēdzi pozīcijā ION, lai iegūtu mitrinātus, gludus, pieglaustus matus bez statiskas elektrības. Ieslēdziet iestatījumu O, lai iegūtu apjomu un noturību.
 • Nano Silver Technoloģija- sildelements, kas pārklāts ar  999 ‰ raudzes sudrabu, izdala sudraba nanodaļiņas skalpa atveseļošanai,
 • E.T.C. Tehnoloģija- gaiss iekļūst dziļāk matu šķiedrās, lai ļoti ātri izžāvētu matus,
 • Īpaši izturīgs motors- jaudīgs, ilgmūžīgs motors ar gaisa spiedienu 108 m³ / h.
 • Īpaši viegls - 390 g, lai atvieglotu veidošanu, mazinātu slodzi muskuļos un balsta aparātā,
 • Kluss- mazāks troksnis salonā.
 • Augsta gaisa temperatūra- lai savaldītu arī sprogainos matus.

Viegls matu fēns ARIA Dual Ionic Gamma+ aquamarine

142.74
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 47.58
Jaunais Gammapiu ARIA - viegls profesionālais matu fēns ar joniem, kas sver TIKAI 380 gramus. Gammapiu ARIA ir viegls, kompakts, ergonomisks matu fēns ar maksimālu jaudu, kas saudzē frizieru rokas, plecus un muguru. Pateicoties fēna sildelementa pārklājumam ar turmalīnu un joniem, ar to var veidot un žāvēt matus ātri un bez piepūles. ARIA ir investīcija Jūsu veselībā, labsajūtā un uzlabo dzīves kvalitāti daudzu gadu garumā.

ZVANI 20397090 un piesakies jaunā fēna ARIA bezmaksas testam salonā!

Gamma+ Relax Silent Ionic Black kluss matu fēns

160.91
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 53.64
kluss matu fēns profesionāļiem ar zemu trokšņu līmeni - tikai 64dB, 480g, elektromagnētiskais starojums salīdzinājumā ar citiem fēniem samazināts par 97%. Relax Silent tehnoloģija samazina fēnu radīto troksni salonā un ļauj klientam atpūsties un izbaudīt friziera apmeklējumu, bet meistaram saudzē dzirdi un balss saites.