Attēloti 4 produkti

Profesionālais matu gofrētājs Suntachi Niagara

59.98
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 19.99

Vai zināt, kā vienkārši izveidot apjomīgu frizūru bez veidošanas līdzekļiem un kā panākt nemainīgu matu sakārtojumu vairākas dienas?

Ar Suntachi Niagara profesionālo matu gofrētāju, Jūs varēsiet ātri iegūt savdabīgu matu faktūru. Gofrētiem matiem ir arī vairākas ļoti praktiskas priekšrocības: tie neslīd ārā no matu gumijām un sprādzēm, tāpēc varēsiet sapīt elegantas un noturīgas franču bizes vai izveidot jebkuru citu vakara frizūru. Gofrējuma dēļ paceltie mati mazāk taukojas, tāpēc tie izskatīsies tīri vairākas dienas.

Frizieru šķēres Suntachi ZGO 60

55.00
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 18.33

Frizieru šķēres Suntachi ZGO 60

Frizieru šķēres Suntach ZGO 60 ir neticami ērtas rokā. To ievēro jebkurš paņemot šķēres rokās un pamēģinot ar tām griezt matus. Suntachi ZGO 60 ir daļēja ofseta, ergonomiskās šķēres, kuras ļauj nolaist friziera roku 45° leņķī pret ķermeni un samazināt saspringumu rokas un pleca muskuļos. Ar roku regulējama skrūve ļauj pareizi nospriegot asmeņus. Frizieru šķērēm Suntachi LZGO 60 ir ērts, noņemams pirksta balsts. 6''garās šķēres ir laba izvēle, ja nepieciešamas vienas universālas frizieru šķēres ar kurām samērā labi var strādāt šajās  tehnikās - taisnais griezums (straight cut), slīdošais griezums (slicing, slide cut), deep chop, nedaudz arī point cut u.c.

Frizieru šķēres kreiļu Suntachi LZGO 60

125.97
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 41.99
Frizieru šķēres kreiļu Suntachi LZGO 60 Frizieru šķēres kreiļu Suntachi LZGO 60 ir neticami ērtas rokā. To ievēro jebkurš paņemot

Frizieru šķēres kreiļu Suntachi LZGO 55

125.97
Maksā 3 vienādās daļās 3 x 41.99
Frizieru šķēres kreiļu Suntachi LZGO 55 Frizieru šķēres kreiļu Suntachi LZGO 55 ir neticami ērtas rokā. To ievēro jebkurš paņemot