Rāda 1–12 no 18 rezultātiem

Peņuārs matu griešanai un krāsošanai Wako Protecting cape 2 dark grey

24.98
Mitrumnecaurlaidīgs, elpojošs peņuārs matu griešanai un krāsošnai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu.  Izgatavots no 100% neilona, mirdzošs ar zīdainu spīdumu un izturīgs. Ērti izgriezumi rokām. Peņuāra virspusē ir poliuretāna pārklājums ar augstu aizsardzības līmeni. Mazgāt veļasmašīnā zemā temperatūrā un žāvēt izkārtā veidā. NEŽĀVĒT VEĻAS ŽĀVĒTĀJĀ! MAZGĀJOT NELIETOT ŠĶIDRO BALINĀTĀJU. Aptuvenie izmēri - platums 145cm x garums 160cm.

Peņuārs matu griešanai Wako Ivy green

19.98
Mitrumnecaurlaidīgs, elpojoš peņuārs matu griešanai un krāsošnai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu.  Izgatavots no 100% neilona, mirdzošs ar zīdainu spīdumu un izturīgs. Ērti izgriezumi rokām. Peņuāra virspusē ir poliuretāna pārklājums ar augstu aizsardzības līmeni. Mazgāt veļasmašīnā zemā temperatūrā un žāvēt izkārtā veidā. NEŽĀVĒT VEĻAS ŽĀVĒTĀJĀ! MAZGĀJOT NELIETOT ŠĶIDRO BALINĀTĀJU. Aptuvenie izmēri - platums 145cm x garums 160cm.

Frizieru Apmetnis ar piedurknēm WAKO Client wrap kimono

25.00
Frizieru Apmetnis ar piedurknēm WAKO Client wrap kimono. Mitrumnecaurlaidīgs, elpojošs un izturīgs apmetnis ar piedurknēm klienta ietērpšanai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu. Izgatavots no 100% neilona. Wako Client wrap kimono ir mirdzošs ar zīdainu spīdumu.  Garas piedurknes. Viegli kopjams. Mazgāt veļasmašīnā aukstā ūdenī. Rekomendējam žāvēt izkārtā veidā. Ir pieļaujams žāvēt arī veļas žāvētājā zemā temperatūrā. MAZGĀJOT NELIETOT ŠĶIDRO BALINĀTĀJU! Aptuvenie izmēri- platums 66cm x garums 111cm.

Peņuārs matu griešanai WAKO E-guard black

19.98
Mitrumnecaurlaidīgs, elpojošs un izturīgs peņuārs matu griešanai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu. Izgatavots no 100% poliestera ar oglekļa šķiedru. Šī šķiedra noņem statisko elektrību un padara peņuāru modernāku. Wako E-guard ir mirdzošs ar zīdainu spīdumu.  Lielāks izmērs, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību gan priekšā un aizmugurē. Ērti izgriezumi rokām. Viegli kopjams. Mazgāt veļasmašīnā aukstā ūdenī. Rekomendējam žāvēt izkārtā veidā pieļaujams žāvēt arī veļas žāvētājā zemā temperatūrā. MAZGĀJOT NELIETOT ŠĶIDRO BALINĀTĀJU. Aptuvenie izmēri- platums 130cm x garums 155cm.

Peņuārs matu griešanai WAKO Butterfly

19.98
Mitrumnecaurlaidīgs, elpojošs peņuārs matu griešanai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu. Izgatavots no 100% neilona. Wako Butterfly ir mirdzošs ar zīdainu spīdumu un ar taureņu zīmējumu.  Ērti izgriezumi rokām. Viegli kopjams. Mazgāt veļasmašīnā aukstā ūdenī. Rekomendējam žāvēt izkārtā veidā pieļaujams žāvēt arī veļas žāvētājā zemā temperatūrā. MAZGĀJOT NELIETOT ŠĶIDRO BALINĀTĀJU. Aptuvenie izmēri- platums 135cm x garums 150cm.

Priekšauts matu griešanai, mazgāšanai un krāsošanai Wako Stylist De luxe

19.98
Mitrumnecaurlaidīgs, elpojošs priekšauts matu griešanai un krāsošnai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu. Materiāls ir poliuretāna pārklājums ar augstu aizsardzības līmeni un poliestera auduma odere. Priekšauta apakšdaļā ir divas kabatas. Mazgāt veļasmašīnā zemā temperatūrā un žāvēt izkārtā veidā. NEŽĀVĒT VEĻAS ŽĀVĒTĀJĀ! MAZGĀJOT NELIETOT ŠĶIDRO BALINĀTĀJU Ja priekšauts ir nosmērējies ar krāsu, noslauciet ar mitru papīra salveti. Ja traips paliek uz vietas, berzējat ar rokām lietojot siltu ūdeni un ziepes. Smagos gadījumos var būt nepieciešams krāsu noņemšanas līdzeklis. Aptuvenie izmēri - platums 66cm x garums 93cm.

Waco Zipper priekšauts 5808

19.98
Mitrumnecaurlaidīgs, elpojošs priekšauts matu griešanai un krāsošanai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu. Materiāls ir poliuretāna pārklājums ar augstu aizsardzības līmeni un poliestera auduma odere. Priekšauta apakšdaļā ir rāvējslēdzējs, kurš paredzēts, lai iztīrītu visus netīrumus no apakšā esošajām kabatām. Mazgāt veļasmašīnā zemā temperatūrā un žāvēt izkārtā veidā. NEŽĀVĒT VEĻAS ŽĀVĒTĀJĀ! MAZGĀJOT NELIETOT ŠĶIDRO BALINĀTĀJU Ja priekšauts ir nosmērējies ar krāsu, noslauciet ar mitru papīra salveti. Ja traips paliek uz vietas, berzējat ar rokām lietojot siltu ūdeni un ziepes. Smagos gadījumos var būt nepieciešams krāsu noņemšanas līdzeklis. Aptuvenie izmēri - platums 67cm x garums 88cm.

Frizieru apmetnis ar piedurknēm matu griešanai WAKO Cutting Dress melns

19.98
Mitrumnecaurlaidīgs, elpojošs un izturīgs peņuārs matu griešanai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu. Izgatavots no 100% neilona. Wako Dress black ir mirdzošs ar zīdainu spīdumu.  Lielāks izmērs, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību gan priekšā un aizmugurē. Ērti izgriezumi rokām. Viegli kopjams. Mazgāt veļasmašīnā aukstā ūdenī. Rekomendējam žāvēt izkārtā veidā pieļaujams žāvēt arī veļas žāvētājā zemā temperatūrā. MAZGĀJOT NELIETOT ŠĶIDRO BALINĀTĀJU. Aptuvenie izmēri-  krūtīs 90cm, garums 113cm

Peņuārs matu griešanai WAKO Satin melns ar pogām

19.98
Mitrumnecaurlaidīgs peņuārs matu griešanai ar pogām.  Izgatavots no 100% neilona satīna, mirdzošs ar zīdainu spīdumu.  Ērti izgriezumi rokām. Viegli kopjams. Mazgāt veļasmašīnā aukstā ūdenī un žāvēt izkārtā veidā. NEŽĀVĒT VEĻAS ŽĀVĒTĀJĀ! MAZGĀJOT NELIETOT BALINĀTĀJU. Aptuvenie izmēri- platums 130cm x garums 150cm.

Peņuārs matu griešanai un krāsošanai Wako Protecting cape 2 black

24.98
Mitrumnecaurlaidīgs, elpojošs peņuārs matu griešanai un krāsošnai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu.  Izgatavots no 100% neilona, mirdzošs ar zīdainu spīdumu un izturīgs. Ērti izgriezumi rokām. Peņuāra virspusē ir poliuretāna pārklājums ar augstu aizsardzības līmeni. Mazgāt veļasmašīnā zemā temperatūrā un žāvēt izkārtā veidā. NEŽĀVĒT VEĻAS ŽĀVĒTĀJĀ! MAZGĀJOT NELIETOT ŠĶIDRO BALINĀTĀJU. Aptuvenie izmēri - platums 145cm x garums 160cm.

Peņuārs matu griešanai Window

19.98
Mitrumnecaurlaidīgs peņuārs matu griešanai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu.  Izgatavots no 100% poliestera, mirdzošs ar zīdainu spīdumu. Ērti izgriezumi rokām un caurspīdīgs,plastmasas logs, lai varētu lietot telefonu. Viegli kopjams. Mazgāt veļasmašīnā aukstā ūdenī un žāvēt izkārtā veidā. NEŽĀVĒT VEĻAS ŽĀVĒTĀJĀ! MAZGĀJOT NELIETOT BALINĀTĀJU. Aptuvenie izmēri - platums 130cm x garums 145cm.  

Peņuārs matu griešanai un mazgāšanai WAKO Silhouette white

19.98
Mitrumnecaurlaidīgs, elpojošs peņuārs matu griešanai ar pielāgojamu āķa aizdari ap kaklu. Izgatavots no jaunas paaudzes šķiedras BOOMETEX™ - 100% otreiz pārstrādāta poliestera. Wako Silhouette white ir mirdzošs ar zīdainu spīdumu un relijefu baroka stila zīmējumu.  Ērti izgriezumi rokām. Viegli kopjams. Mazgāt veļasmašīnā aukstā ūdenī. Rekomendējam žāvēt izkārtā veidā pieļaujams žāvēt arī veļas žāvētājā zemā temperatūrā. MAZGĀJOT NELIETOT ŠĶIDRO BALINĀTĀJU. Aptuvenie izmēri- platums 145cm x garums 160cm.